Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Ali bey 2017 yılı ocak ayında kütahyada Dumlupınar üniversitesinde eşimi açık rahim kanseri ameliyatı yaptı şifa buldu kendisi çok iyi insandır allah razı olsun özel muhayenehanesinde başarılar dilerim.

Betül A.

Ali hocamla 2. Gebeliğimin en basından beri beraberdik herseyi bir adım önceden düşünen bir insan kilolu bir hamilelik geçirip bana oğlumu tosun paşamı saglıkla kucagıma verdi ne kadar teşekkür etsem az kendisine ilgisi Alakası hastayla olan diyologları mükemmel kendinizi güvende hissedebilirsin iyiki varsınız  Ali hocamız 😊

Betül A.

Yumurtalik kistlerim ve agrilarım nedeni ile Doç.Dr.Ali Seven e gittim. Tedavi surecim sayesinde çok iyi gecti. Kendisine müteşekkirim.

Hastalari ile yakindan ilgilenen, zaman ayiran, detayli bilgilendiren çok çok iyi bir hekim.

Ayni zamanda guler yüzlü, kibar ve nezih bir insan.

Bu konuda doktor araştiran herkese tavsiye ediyorum.

Ayfer Ç.

hamilelik seruvenimizde Ali Hocamla tanismak buyuk bir sans oldu.kendisi cok iyi bir hekim.tum sorularinizi ictenlikle cevapliyor.kaygilariniz bitene kadar kafanizdaki herseyi aydinlatmaya calisiyor.kendinizi surec boyunca guvende hissediyorsunuz.samimi icten hastalarina bir dost gibi yaklasiyor.

Dicle S.

Ali hocam la 2011 yılında oğluma 6 aylık hamileyken tanıştım..O günden bu yana hiç iletişimi kesmedim.Herzaman takip içinde oldum.Kendisine güvenimiz sonsuz.2012 yılında oğlumu nisan ayında Polatlı Can hastanesinde kucağıma sağ salim aldim sayesinde..Ikinci gebeliğim için Ankara ya gelmesini dört gözle bekledim ..Ve istedigimiz oldu şükürler olsun.Simdi ikinci gebeliğimin başlangıcındayim.Kendisine sonsuz güvenebilirsiniz…

Ayşe B.

Ali bey ile gebeliğimin ilk haftalarında tanıştık. En önemli isteğim ssvd idi ve kendisi bunu desteklediği, şartlar elverirse bu doğrultuda ilerleyebilecegimizi belirttiği için yola birlikte devam ettik ve her koşulda kendisine güvendik. Hastasının ihtiyaçlarını dinleyen ve düşünen bir doktor…  En başından sonuna kadar doğum sürecinde yanımızda oldu ve bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık. Yolu açık başarıları daim olsun.

Sümeyra Y.

Riskli bir ikiz gebelik zorlu bir doğum süreci geçirdik. Ali Hoca her ihtiyacımız olduğunda desteğini esirgemedi sağolsun varolsun.İyiki yollarımız kesişmiş.Canımıza can kattı.Çok teşekkür ederiz.

Güneş A.

Doktor Ali Bey ile gebeliğimin başlangıcında tanıştık. Gerçekten işinin ehli, güler yüzlü, muhteşem bir doktor. Sizi tanıdığımız ve doktorumuz olduğunuz için çok mutluyum. Keşke her doktor sizin gibi olsa.

Selin Y.

Ali Hocam gerek doktorluğu gerekse kişiliği konusunda harika bir insan.

İşini  hakkıyla ve cok severek yaptıgını düşünüyorum bunu da hastalarına en pozitif şekilde yansıtıyor. Kendisine gözüm kapalı güveniyorum  Sayesinde İlk hamileliğimle gelişen idrar kaçırma sorunumu ufak Bir ameliyatla çok çabuk çözüme ulaştırdı şuan Ali hocam sayesınde çok kaliteli bir yaşam sürüyorum minnettarım hocam

Gülşen S.T.

İkinci hamileliğimin ortalarıydı Ali beyle tanıştığımızda.ilk baştan denk gelememek büyük kayıp yinede geçte olsa onu tanımak,hastası olmak büyük bir kazançtı bizim adımıza. Mesleğine aşık son  derece titiz ve başarılı, gönül rahatlığıyla gidilebilecek tek hekim kendisi..

Öznur D.

Kendisiyle yengemin tavsiyesi üzerine tanışma fırsatım oldu ve gerçekten mükemmel bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

Meltem S.

Sizin gibi candan çalışan iyi, düşünceli, emeğini esirgemeyen bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız.

Ayşegül M.

Dalında uzman, işinde titiz ve son derece güvenilirdir. Soracağınız her soruya kendinden emin bir şekilde cevap verir.

Derya A.


Yorumunuzu Gönderin!