• Çukurambar Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:8/21
    Çankaya/ANKARA
  • 0312 220 47 67
  • info@draliseven.com
Çukurambar Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:8/21 Çankaya/ANKARA
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

1981 yılında Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Ankara ‘da gördüm. 1995 yılında Kırıkkale Fen Lisesini kazanarak lise öğrenimime başladım ve 1998 yılında Ankara Anıttepe Lisesinden mezun oldum. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Bir senesi İngilizce hazırlık olmak üzere 7 yılın sonunda, 2005 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak Tıp Doktoru unvanını almaya hak kazandım.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimim 2005 Eylül TUS sınavında başarılı olmam sonucunda o yılın Kasım ayında başladı. Zorlu ve yoğun çalışmayla geçen 4,5 senenin sonunda Mayıs 2010’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almaya hak kazandım.

Şırnak’ın Silopi ilçesinde mecburi devlet hizmet yükümlülüğümü tamamladıktan sonra yaklaşık 5 ay süren bir özel hastanede çalışma deneyimim oldu.

Akademik kariyer yapmak ve üniversitesi hocası olmak hep arzuladığım bir kariyer gelişimi olduğu için 2012 yılında Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD’da yardımcı doçent olarak göreve başladım. 6 yılı aşkın üniversite akademisyenlik yaşamımda birçok araştırma ve ileri düzey ameliyatın yanı sıra çok sayıda öğrenci ve asistanın yetişmesine de katkıda bulundum.  2013 Yılı’nda GATA’da tüp bebek eğitimi aldım. 2014 Yılı’nda Amerika Birleşik Devletleri  Kentucky’de Louisville Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alanında dünyaca ünlü bir hoca olan Prof. Resad Paya Pasic ile jinekolojik laparoskopi ve histeroskopi üzerine çalıştım.  2015 Yılı’nda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi’nde çalıştım.  Kasım 2017’de girdiğim doçentlik sınavında başarılı olarak üniversite doçenti unvanını almaya hak kazandım. Doçentlik unvanından sonra yaklaşık 1 yıl daha üniversitede yoğun şekilde çalışmalarımı sürdürdüm.

2018 yılı Ekim ayı itibariyle Medicana International Ankara Hastanesinde çalışmaya başladım. 2019 yılı Kasım ayı itibariyle kendi muayenehanemde çalışmaya devam etmekteyim.

Call Now Button0312 220 47 67